В наличии

Рулонні штори або тканинні ролети — оригінальна і практична система внутрішнього сонцезахисту, яка представляє собою вал з системою кріплення, на який намотується тканинне полотно. 

Рулонні штори представлені більшою різноманітністю моделей, з відкритою і закритою (коробною) системою. Ступінь  затемнення приміщення регулюється щільністю і складом тканини. Різноманітність кольорів і фактур дозволяє задовольнити будя-які запити, що застосовуються до дизайну приміщення, і підкреслити ваш особливий стиль інтер’єру. Карнизи можуть бути виконані як  в стандартних кольорах – білий, коричневий, так і під колір дерева,  металу.
Тканинні ролети знайшли  свою популярність завдяки своїй багатофункціональності. Вони забезпечують одночасно просте, а в той же час стильне  рішення в дизайні вашого приміщення. Тканинні ролети компактні, практичні, не мнуться і не вигорають. 
 
Установка тканинних ролет здійснюється як на саме вікно, так і на віконний проріз.  
Використання спеціальних з’єднань карнизів дозволяє закрити кілька вікон, розташованих поруч з мінімальним проміжком. Декорування коробу тканиною і доповнення воланом робить виріб вишукано елегантним. 
 

Тканинні ролети – це не тільки сонцезахист, але оригінальний елемент декору вашого приміщення.rollet.jpg