Рулонні шторы День-Ніч


В наличии

Ролети День-Ніч — це  один з видів  рулонних штор (тканинних ролет). Особливістю ролет День-Ніч є чергування прозорих і непрозорих смуг тканини. Тканина встановлена в системі в  два шари, один з яких намотується на вал, а другий закріплений стаціонарно. Таким чином ця система сонцезахисту  об’єднує в собі функції горизонтальних жалюзі і рулонних штор. 

Система управління дозволяє приводити в рух один шар тканини, що  дає можливість накладати  однаковий тип смуг один на одного і тим самим збільшувати освітлення приміщення (режим «день»)  або чергувати накладення смуг, що дозволяє встановити ролети в режим затемнення («ніч»). В цьому перевага ролет день-ніч перед використанням звичайних тканинних ролет, тобто  нема необхідності  піднімати тканину, щоб збільшити світловий потік.

Завдяки своїй універсальності  ролети  особливо популярні на сьогоднішній день. 

Широкий вибір спеціальних тканин в колекції День-Ніч дозволяє вибрати оптимальний варіант ступеня затемнення і прикрасити будь-який інтер’єр. Вони ефектно виглядають при установці системи на віконний отвір. Штори День-Ніч вдало замінюють  традиційні гардини, роблять інтер’єр стильним  і сучасним.

day night.jpg