Секційні гаражні ворота


алютех.jpg

Секційні ворота торгової марки «Алютех» виробляються на заводі, оснащеному спеціальним обладнанням і використовує сучасні технології . Власне виробництво дозволяє контролювати якість виробленої продукції на всіх етапах — від проектування до поставки готової продукції.

Гарантією високої якості і безпеки експлуатації воріт є наявність сертифікатів відповідності вимогам українських і європейських стандартів.

Конструкція секційних воріт «Алютех» забезпечує захист.

·         від защемлення пальців, що особливо важливо для воріт з електроприводом;

·         від зачепа або порізу;

·         від неконтрольованого руху полотна;

·         від падіння полотна при поломці пружини.

 

Секционные гаражные ворота Алютех

Сендвіч-панель «Алютех» виготовляється з високоякісної оцинкованої сталі з полімерним захисно-декоративним покриттям, є однією з найміцніших в Європі, завдяки товщині — 45 мм. Товщина сталі панелі (0,4 мм) і підвищена щільність спіненого поліуретана (46-47 кг/м³) забезпечують жорсткість ворітного полотна і високу стійкість до деформації. Зовнішній і внутрішній сталевий листи панелі «Алютех» скріплені між собою вгорі і внизу. Замкнутий контур сталевих листів виключає розшарування панелей при нагріванні на сонці, а також при різкому опусканні воріт або ударі.

Коефіцієнт опору теплопередачі воріт «Алютех» складає 1,00 м² °С/Вт, що можна порівняти з цегляною стіною товщиною 60 см.

Секційні ворота «Алютех» по всьому периметру оснащені еластичним гумовим ущільнювачем на основі полімерного каучуку. Бічний і верхній ущільнювачі мають дві пелюстки. Це сприяє кращій тепло- і звукоізоляції воріт. Спеціальна конструкція роликових кронштейнів передбачає регулювання примикання полотна воріт до отвору. Таке рішення дозволяє виключити зазори між полотном воріт і стінами гаража, навіть при суттєвих нерівностях стін.

Стійкі до впливу атмосферних опадів і залишаються привабливими протягом довгих років. В якості емалі з лицьового боку  панелей використовується поліуретанове покриття, модифіковане частинками поліаміду. Покриття стійке до утворення подряпин і потертостей, прекрасно переносить коливання температур, стійке до впливу атмосферних опадів, миючих засобів і хімікатів.

Типи панелей гаражних воріт «Алютех»:

·         Мікрохвиля;

·         Фільонки;

·         Горизонтальний гофр.

Типы панелей гаражных ворот «Алютех»

Елегантні «мікрохвилі» на поверхні полотна воріт підкреслюють сучасну архітектуру будівлі. Малюнок «мікрохвиля» має здатність приховувати дрібні пошкодження лакофарбового покриття, зберігаючи відмінний вигляд на довгі роки.

«Фільонки» (касети) є елементом дизайну і гармонійно вписуються в архітектуру будинку, виконаного в класичному стилі.

Ворота «Алютех» з малюнком «горизонтальний гофр» відрізняються сучасним і елегантним зовнішнім виглядом і чудово поєднуються з архітектурою приватних котеджів.

Цветовая гамма

Секційні  ворота «Алютех» - це надійність і безпека,еэнергоефективність, комфорт і  зручність, красота і гармонія.

задати запитання