Ролетні системи


Один з найбільш ефективних способів скорочення енерговитрат – додатковий захист віконних прорізів, які є основним джерелом втрати тепла взимку і нагрівання приміщень влітку.

Універсальним рішенням є установка ролетних систем, які допомагають економити цілий рік: взимку - на опаленні приміщення (між вікном і ролетою утворюється повітряний прошарок, що виконує функцію термоса і зберігає тепло); влітку - на кондиціонуванні (блокування сонячних променів, запобігання  нагріву вікна).

Роллетные системы АЛЮТЕХ

«Алютех» пропонує різні варіанти монтажу ролетних систем, що враховують архітектурні рішення фасаду будівлі. Ролети можуть бути встановлені як у віконні або дверні прорізи, так і на отвори, і монтуватися зовні або всередині приміщень.

Призначення і функції ролет:

·         Захист від злому (забезпечення збереження майна, цілісності вікон та вітрин, можливість установки протизломних систем);

·         Захист від негоди (ефективний захист вікон від дощу, снігу,граду,вітру,пилу і бруду);

·         Надійна охорона вашого приватного життя і можливість усамітнення у власному будинку;

·         Захист від сонця (збереження комфортної прохолоди в жаркі дні, захист штор і фіранок, меблів і килимових покриттів від вигоряння під впливом сонячних променів);

·         Економія енергії (раціональне використання кондиціонерів і обігрівачів за рахунок додаткового збереження тепла взимку і прохолоди влітку);

·         Захист від шуму (зниження рівня шуму дає можливість для відпочинку або ефективної роботи).

В залежності від архітектури будівлі і побажань можна підібрати тип ролетних систем, який підходить саме вашому будинку, і вид ролетного коробу.

Типи ролетних профілів «Алютех»:

·         Профілі роликової прокатки: виконані із високоякісної алюмінієвої стрічки з двошаровим лакофарбовим покриттям, з м’яким або твердим екологічно чистим пінним наповнювачем. Це ідеальний варіант для приватних будинків та офісів.

·         Екструдовані профілі: ролети з підвищеним захистом від злому найбільш підходять для офісів, магазинів і банків. Підвищена стійкість до злому  за рахунок товщини стінок 1,5 мм і наявності поперечного ребра жорсткості.

Ролетні системи «Алютех» також характеризуються широким рядом кольорових рішень, широким асортиментом приводів і аксесуарів для їх управління.

задати запитання