Отзывы

Андрей

клиент

Ранее был отрицательный опыт дешевых окон, в новую квартиру решил ставить только хорошее. Зная бренд Rehau , заказывал все окна в компании Евролайн - кухня, зало, спальня, балкон. Классная фурнитура, крепкие подоконники, добротные стеклопакеты, ну и ребята монтажники которые сделали качественные монтажи. Спасибо за добротный подход. Буду рекомендовать .

Олександр

Роблю ремонт в приватному будинку, хочу зробити комфортні кліматичні умови проживання, звернувся за допомогою до компанії Євролайн, отримав цікаву а саме головне корисну консультацію, після чого довірився профісеоналам і не шкодую про це адже в результаті отримав якістні матеріали та якісний монтаж. Всім раджу!!! Фото звіт прикладаю

Олександр

Робили монтаж теплої підлоги, осушення стіни, заміни вікон та встановлення роллійних жалюзі. Роботу виконали швидко, якісно з дотриманням технологій. Дуже вдячний керівнику - Андрію, за влучні поради щодо вибору матеріалів. Однозначно звернусь ще раз. Я взахваті від виконаних робіт

Андрій

Міняли всі вікна в трикімнатній квартирі, при цьому, скористались програмою компенсації витрат IQ Energy. Звернулись в Компанію "Евролайн", де дуже уважно віднеслись до поставленої задачі. Після змістовного лікбезу по віконним системах та обговорення великої кількості нюансів, зу пинились на вікнах системи REHAU Euro-Design 70, про які можна сказати “висока якість за розумну ціну”. Погодили дату монтажу, домовились про підготовчі роботи (зварювання основи для монтажу рами на балконі та лоджії). Єдине, що від мене було потрібно, як при проведенні підготовчих робіт, так і при монтажі, це надати ключі від квартири. Компанія виконала свої зобовязання, всі роботи були проведені в зазначені терміни, чітко, якісно. Для IQ Energy підготували пакет документів, що дозволило отримати від ЄБРР компенмпцію за енергозберігаючий проект у розмірі 35% від загальної вартості. (це не розвод, це дійсно працює, тільки потрібно все правильно робити). Компанія “Євролайн”, Ви найкращі!

Катерина

Проводили заміну вікон в 3-ох кімнатній квартирі на першому повесі, будинок панельний. Після делікатних (в значенні "скорпульозних") замірів та кваліфікованих порад досвідчених спеціалів компанії було вирішено встановити 5-ти камерні вікна з 2-ух камерним енергозберігаючим склом. Команда монтажної групи працювала дуууже чисто, швидко, чітко. Я очікувала "армагедон" в квартирі, але прибирання було рівно на пів годинки) Після встановлення вікон в квартирі настала ідеальна тиша, тепло, затишок і комфорт! Я можу сміло з гордістю відповісти, що саме вікна Rehau являються лідером металопластикових вікон на нашому ринку. Але 50% успіху - це професіоналізм компанії, котра їх встановлює. І я сміло можу рекомендувати цю компанію своїм рідним, друзям, колегам, знайомим!
"Це комфорт за який хочеться платити". Дякую ВАМ))

Инна

Решила поменять старое деревянное окно на энергосберегающее и остановила свой выбор именно на REHAU. Нашла в интернете компанию "Евролайн" и уже после первого общения с менеджером в офисе фирмы была уверена в том, что сделаю заказ именно здесь. Мне очень понравилось внимательное отношение, профессиональная развёрнутая консультация, стремление учесть все тонкости ситуации и найти оптимальное решение. Заказ был выполнен очень быстро. Я очень довольна, как качеством самого окна, так и слаженной работой команды квалифицированных специалистов. Доброжелательность, внимание к деталям, пунктуальность, профессионализм, высокое качество и доступная цена - это то, что я могу назвать визитной карточкой компании "Евролайн". Уверена, что в будущем ещё не раз воспользуюсь услугами её специалистов (квартира новая, работы - непочатый край :)) От сотрудничества у меня остались только позитивные эмоции, однозначно рекомендую!!!

Анатолий

Замовив вікна та двері REHAU.
Якістю задоволений.
Особливо сподобався європейський підхід до рішення поставлених задач.
Всі нюанси були змодельовані та обговорення до замовлення, що дуже допомогло в результаті.
Дякую, Євролайн :)
РЕКОМЕНДУЮ!

Оставить отзыв