Москітні сітки


Москітна сітка — це надійний засіб захисту від комарів, мух та інших комах, а також від попадання пилу та сміття, тополиного пуху з вулиці. Антимоскітна сітка являє собою алюмінієву раму з натягнутою на неї сіткою, загорненої під спеціальний шнур. Розмір осередку полотна сітки становить  1х1 мм. Рама москітної сітки виконана із високоякісного алюмінію, покритого порошковою фарбою, стійкою до корозії, механічних пошкоджень та вологи.

москитная сетка

Види москітних сіток

1. Москітна сітка з поличкою (внутрішнє кріплення)

— рамка вставляється в світловий проріз віконної стулки і фіксується за допомогою спеціальних кронштейнів. Найпростіша в експлуатації, легко ставиться і знімається, не пошкоджує віконну раму.

Москітна сітка з поличкою Standart

Москитная сетка с полкой Standart

Москітна сітка з поличкою Elite

Москитная сетка с полкой Elite

         Москітна сітка з поличкою Elite - рама виконана із міцного, широкого алюмінію (виробництво Польща). Кути профілю з’єднуються під кутом 45°, що надає їй особливо естетичний зовнішній вигляд. Кріплення за допомогою спеціальних кронштейнів забезпечує надійну фіксацію в віконному отворі, при цьому не ушкоджуючи раму вікна. Унікальна Т-подібна форма шнура прекрасно фіксує полотно сітки в рамці. Ручки-кільця зручні і надійні в експлуатації. Колір: тільки золотий дуб.

2. Москітна сітка зовнішнього кріплення

— рама сітки фіксується зовні віконної рами за допомогою спеціальних «кишеньок». Рамка сітки виконана із алюмінієвого профілю (виробництво — Україна), пофарбованого в певний колір, кутові з’єднання з пластика, відповідного кольору.

 

4.jpg

3. Москітні сітки дверні

— встановлюється на двері балкону, тераси або вхідні двері приватного сектора. Сітка виконується з посиленого алюмінієвого профілю, покритого фарбою, відповідного кольору. Кріплення здійснюється до дверної системи. Горизонтальний імпост сітки надає додаткову жорсткість конструкції. Розмір осередку полотна сітки становить 1х1 мм. Полотно сітки виконано із скловолокна, покритого синтетичною смолою. Москітні двері - це надійна конструкція, здатна захистити від комах, пилу, бруду, пуху та іншого сміття. 

Всі москітні сітки виконуються під замовлення за індивідуальними розмірами ваших вікон.
Термін виконання 1-2 дні.  Виїзд на заміри москітних сіток по м.
Житомиру — 100 грн.

задать вопрос