Металопластикові двері


Похожее изображение 

Чому саме Rehau?

Високий рівень надійності і міцності - Металопластикові двері Rehau виготовлені із високоякісних матеріалів із застосуванням технологій масивного сталевого армування і зварних кутових з’єднань. Така технологія виготовлення надає конструкції маталопластикових дверей неймовірну жорсткість, міцність і ударостійкість.

Висока екологічність - всі матеріали, що використовуються у виготовленні пластикових дверей Rehau, відповідають всім світовим стандартам екологічності, що пояснюється масовим використанням їх в школах, медичних закладах і дитячих садках.

Високий рівень шумоізоляції і енергозбереження - завдяки унікальній конструкції дверей, використання високоякісного ущільнювача, 4-х камерної конструкції коробки, а також 2-камерної конструкції стулок, металопластикові двері цього виробника мають значно кращі показники звукоізоляції і енергозбереження.

Довговічність і комфорт в експлуатації - завдяки високій точності виготовлення і використання високоякісних компонентів, металопластикові двері досить легко і комфортно відкриваються та закриваються. З часом двері не змінюють своїх технічних характеристик, а колір залишається незмінним протягом 40 років експлуатації. Крім цього виробник дає гарантію на профіль 30 років, що ще раз підтверджує високу  надійність і якість використовуваних матеріалів.


Краща якість за прийнятну ціну - двері Rehau – це кращий вибір для тих, хто не платить двічі, а  одинарний вклад на десятиліття вперед!:

Металлопластиковые двери Металлопластиковые двери Металлопластиковые двери

Ви бажаєте зробити замовлення? Мождиво у Вас є до нас запитання?

Звертайтесь!

Ви можете зв΄язатись з нами по телефону (067) 411-34-36

задати запитання