+38(067)411-34-36

+38(073)478-38-28

+38(067)417-17-47

au.moc.nialorve%40ofni

Коли потрібен зовнішній сонцезахист?

Коли потрібен зовнішній сонцезахист?

Всі ми любимо сонечко, однак у період підвищеної сонячної активності воно здатне завдавати нам незручностей і навіть створювати справжні проблеми. Під впливом інтенсивного сонячного світла вигоряють меблі, покриття для підлоги, підвіконня і навіть штори, які повинні були нас від нього захистити. Сонячна енергія перетворюється на тепло, яке сприяє перегріву приміщення.

Для підтримки комфортної температури в приміщенні виникає потреба у більш інтенсивній вентиляції та кондиціонуванні. І це додаткові витрати.

У таких випадках можна вдатися до допомоги внутрішніх жалюзі будь-якого типу (тканинні ролети, день-ніч, пліссе, римські штори, вертикальні та горизонтальні жалюзі), класичним тканинним шторам. Але найефективніше не допустити попадання тепла всередину приміщення. З цим завданням чудово справляються системи зовнішнього сонцезахисту.

ZIP-системи та Refleksol не допускають потрапляння сонячної енергії до приміщення, відбиваючи її зовні. Крім захисту від сонця зовнішні системи також захищають вікна від сильного вітру, граду та дощу.

Для терас, веранд, кафе та магазинів ідеально підходять маркізи, оскільки дозволяють регулювати кут нахилу. До того ж маркізи зовні дуже витончені, надають особливого шарму та затишку фасаду. За допомогою широкого асортименту тканин та квітів від спокійних пастельних до веселих та барвистих – можна прикрасити будівлю.

Маркізи можуть бути козирком або дахом для відкритої тераси.

Максимальну стійкість до вітру мають зовнішні системи — перголи. Перевагою цих систем є всесезонність. Перголи часто використовуються для розширення простору, затінення як альтанок.

Ще одна з важливих переваг зовнішніх сонцезахисних систем – вид з вікна не перекривається, на відміну від внутрішніх жалюзі або штор. Це особливо важливо, якщо у вас гарний вид із вікна квартири або зелений пейзаж за вікнами заміського котеджу. Та й взагалі приємно та комфортно бачити те, що відбувається за вікнами.

Для максимального ефекту можна одночасно використовувати внутрішній та зовнішній сонцезахист.

Системи зовнішнього сонцезахисту експлуатуються у досить жорстких умовах довкілля: вітер, дощ, град та ультрафіолетове випромінювання сонця. Тому для довговічності таких систем важлива якість матеріалів. Вибирайте якісного виробника, що має міжнародні сертифікати якості. Тканини (акрилове полотно, що умовно називають тканиною) повинні мати спеціальні просочення, функції самоочищення, невигоряючі барвники, двигуни та вузли систем повинні бути надійними.