Про компанію

Взаємовигідна співпраця з компанією Євролайн

   Компанія "Євролайн" запрошує Вас до взаємовигідної співпраці. Наша компанія активно розвивається і постійно розширює мережу партнерів і дилерів.

Якщо Ви власник магазину або тільки збираєтеся його відкрити, якщо Ви займаєтеся монтажем або організацією постачання обладнання будівельним організаціям, то, напевно, у нас є чим Вас порадувати. Не думайте жодної секунди, сміливо звертайтеся до нас.

biznes-rukopozhatie-sdelka.jpg

Переваги співпраці з компанією Євролайн

Великий асортимент продукції від різних виробників дозволяє укомплектувати будь-яку конфігурацію опалювальних систем, хоч би якою складною вона була.

Досвідчені менеджери, що працюють у компанії, формують комерційні пропозиції для кожного нашого представника, виходячи з його конкретних потреб, фінансових можливостей та особливостей ринку конкретного району. Ми підберемо обладнання в потрібному для вас ціновому сегменті, враховуючи при цьому, що товар повинен мати попит у покупців.

Великий досвід компанії Євролайн (більше 12 років) на ринку опалювальних приладів дозволяє нам вести гнучку цінову політику, яку Ви гідно оціните. Ми надаємо своїм партнерам:

  • знижки;
  • відстрочення платежів;
  • спеціальні пропозиції на певні товари.

Вся наша продукція сертифікована та має сервісне та гарантійне обслуговування в Україні.

Головний двигун торгівлі – реклама, і ми приділяємо їй багато уваги. Наші партнери завжди забезпечені кольоровою поліграфічною продукцією, каталогами як в електронному, так і в друкованому вигляді, а також каталогами фірм-виробників. Ми регулярно проводимо навчання своїх регіональних представників як на місцях, так і в головному офісі в Житомирі.