Компания “Евролайн” на семинаре в Академии REHAU

11/12/18 в Академии REHAU в пгт. Чабаны прошёл семинар для компаний-партнеров REHAU «Основы проектирования светопрозрачных конструкций из систем REHAU».

21.12.2018
Все новости

Кредит "Теплый Дом"

Ви вирішили замінити вікна у своєму будинку або квартирі, але у вас не вистачає коштів? УКРГАЗБАНК допоможемо вирішити це питання.

Жителі м. Житомира та Житомирської області, які хочуть встановити нові вікна, можуть отримати фінансову підтримку від держави. Кабінет Міністрів України та УКРГАЗБАНК продовжують реалізацію програми по частковій компенсації кредитів, виданих на придбання енергоефективного обладнання та матеріалів.

Всі бажаючі, які оформлять кредит на придбання вікон в компанії «Євролайн», можуть отримати компенсацію від держави в розмірі 30% або 70% (якщо оформлена субсидія) від суми кредиту, але не більше 14 тис.грн. на 1 квартиру.

Кредит надається на наступних умовах:

 • строком від 1 до 3 років (з достроковим погашенням);
 • у сумі від 1 000 до 50 000 грн;
 • з мінімальним внеском – від 10%;
 • із ставкою по кредиту – 24,5% річних (у грн.);
 • з одноразовою комісією – 3%.

Для отримання кредиту варто лише зробити декілька простих кроків:

 1. Крок 1 – обрати вікна з двокамерними енергоефективними склопакетами (з енергозберігаючим склом) в компанії «Євролайн»;
 2. Крок 2 – отримати рахунок-фактуру на товар та надати його у відділення УКРГАЗБАНКУ разом з оригіналами паспорту, ідентифікаційного номеру та довідки про доходи за 6 останніх місяців;
 3. Крок 3 – отримати рішення банку про надання кредиту;
 4. Крок 4 – оплатити перший внесок компанії «Євролайн» в розмірі від 10% та отримати кредит, який надається шляхом перерахування кредитних коштів на рахунок продавця;
 5. Крок 5 – надати в банк документ, який підтверджує отримання товару;
 6. Крок 6 – отримати від Державного агентства з енергоефективності та енергозбереження України компенсацію в розмірі 30% або 70% (якщо оформлена субсидія) від суми кредиту, але не більше 14 тис.грн.

Головне – прозорі умови, відсутність застави, можливість дострокового погашення кредиту без додаткових витрат.

Розмір компенсації держави по програмі енергоефективності:

 • держава компенсує 20% або 70% (якщо оформлена субсидія) від суми кредиту, але не більше 12 тис.грн., при купівлі котлів, крім газових;
 • держава компенсує 30% або 70% (якщо оформлена субсидія) від суми кредиту, але не більше 14 тис.грн., при купівлі іншого енергоефективного обладнання (насос, колектор, радіатор тощо), матеріалів для теплоізоляції або вікон з двокамерними енергоефективними склопакетами.
 • обласна рада компенсує 10% від суми кредиту, але не більше 1 тис.грн. та не більше 2 тис.грн. (для учасників АТО), при купівлі будь якого енергоефективного обладнання чи котлів.

Перелік обладнання, на яке здійснюється відшкодування

Адреса відділення УКРГАЗБАНКУ: м. Житомир, вул. Київська, 74
тел.: (0412) 48-15-77, 48-15-79, 48-15-82.